replika saat istanbul evden eve nakliyat evden eve nakliyat istanbul vize işlemleri tuzla evden eve nakliyat evden eve nakliye istanbul mental aritmetik
Ürünler
Hakkımızda

25 yılı aşkın tecrübemiz, 10.000 m2’den fazla depolama alanlarımız ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızla tekstil, deterjan, kozmetik, gıda ve diğer sektörlere hammadde tedarik etmekte, teknik destek ve formülasyon yardımı yapmaktayız.

6 farklı noktadaki şubelerimiz ve depolarımızla ihtiyaçlarınıza anında ve sorunsuz cevap verebilmekteyiz. Tecrübeli ve uzman teknik servis ekibimiz, müşterilerimize formülasyon desteği, mühendislik hizmetleri, uygulama bilgisi ve ürün alternatifleri sunmakta, ayrıca distribütörlüğünü yaptığımız firmaların teknik desteğini de sizlerle paylaşmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışımız, işe yüreğini koyan çalışanlarımız ve yaygın hizmet ağımızla ISO 9001:2008 kalite sertifikası sahibi olmamız, isteklerinizin karşılanması konusunda en büyük güvencenizdir.

Pulcra Chemicals, Ak-Kim, Sodaş ve Soda Sanayi’nin distribütörü olan firmamız, 2010 yılı itibariyle BRP markası altında kurumsallaşmıştır.

Geniş ürün ve müşteri portföyümüz, dünyanın önde gelen üreticileriyle yaptığımız işbirliği, eğitimli ve profesyonel kadromuzla siz müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.


ISO 9001:2008

  Kalite Politikamız


Birpa Birlik Pazarlama Taahhüt Tic.Şti.
olarak; Gıda, deterjan, kozmetik, tekstil ve havuz kimyasalları ithalatı ve pazarlaması faaliyetlerini müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik ve etkin biçimde gerçekleştirerek alanında lider olmayı hedeflemektedir.

Birpa Birlik Pazarlama Taahhüt Tic.Şti.
olarak amacımız; iyi eğitimli, iletişim becerileri güçlü, deneyimli ekibi ile  kaliteli hizmet anlayışımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek, karşılıklı güven, etkili iletişim, sürekli gelişim, takım ruhu, sosyal sorumluluk, çevreye duyarlılık değerlerine bağlı kalarak hizmetlerini sunmaktır.

Birpa Birlik Pazarlama Taahhüt Tic.Şti.; çalışanları ve yönetim kadroları aşağıdaki politika ilkelerine sadık kalacaktır.

 


Birpa Birlik Pazarlama Taahhüt Tic.Şti .verilen hizmetin kalitesini müşterimizin istekleri doğrultusunda, TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemleri Standartlarının uygulanabilir şartlarına ve yasal şartlara uygun bir biçimde yönetim sistemleri kuracak ve oluşturulan politikamız sürekli olarak gözden geçirilecek ve çalışanlara iletilerek anlaşılması sağlanacaktır.
Oluşturulan Kalite Politikamız  ilgili tarafların erişimine uygun olarak açık olması sağlanmıştır.

Genel Müdür

ARİF IŞIK KIRCA